O autorze

Justyna Ołowniuk
Justyna Ołowniuk

” ABY OSIĄGNĄĆ COŚ WARTOŚCIOWEGO W ŻYCIU PRYWATNYM I ZAWODOWYM, NAJPIERW MUSISZ ROZWINĄĆ SAM SIEBIE I STAĆ SIĘ WARTOŚCIOWĄ OSOBĄ.” Brian Tracy

Powiązane wpisy

Ilość komentarzy:  10

 1. Daniel Kubach
  Marzec 05, 2014

  Gdyby zamienić słowo sponsorować na rekrutować?

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  • Justyna Ołowniuk
   Marzec 05, 2014

   Na początku wypadałoby wyjaśnić jaka jest różnica pomiędzy sponsorowaniem i rekrutowaniem?

   Rekrutacja to wpisanie kogoś pod siebie nie po to aby nauczyć go i pomagać, ale w celu dotarcia do jego listy ciepłych kontaktów w nadziei, że znajdziesz tam swoją gwiazdę MLM.

   Sponsorowanie to troska o tą osobę i SZCZERA chęć pomocy.

   Osobiście wolę sponsorować ludzi do biznesu a nie rekrutować, rekrutacja z pracą na etacie mi się kojarzy.A biznes MLM z pasją i z przyjaciółmi. Pomagamy sobie nawzajem w drodze do sukcesu, bo łączy nas wspólna pasja i mamy ten sam cel.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
 2. Zbigniew Godziński
  Marzec 05, 2014

  Bardzo dobry artykuł. W pełni popieram idee. Nie kupujemy produktów, usług, ale przede wszystkim, jakkolwiek to zabrzmi osobowość. Jeśli osoba nas do siebie przekona wówczas jesteśmy w stanie kupić od niej usługę.
  Mi się osobiście w pełni podoba idea marketingu sieciowego jakkolwiek to można rozumieć. To jest kwestia osobowości mam wrażenie. Bo ja lubię spotkania z inspirującymi ludźmi, gdzie można posłuchać o ciekawych inicjatywach. Oczywiście wchodzę tylko w to, co spełnia moje wartości. Ja osobiście bardzo lubię programy partnerskie.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  • Justyna Ołowniuk
   Marzec 05, 2014

   Dziękuję , a ja osobiście kocham MLM ;)

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   • Josef Lukoschek
    Listopad 20, 2014

    Ja także , pozdrawiam serdecznie…

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 3. Daniel Kubach
  Marzec 05, 2014

  Tym jest właśnie rekrutacja. Różni się od typowego wpisywania kogoś. Miałem wiele ciekawych sytuacji. Kiedy Pani w restauracji opowiadała mi o swoim managerze mówiąc o nim, że jest jej sponsorem. Nie zapomnę zdziwienia kelnera ;-) Generalnie odchodzi się od słowa sponsor, ponieważ ma wiele znaczeń i jest niezrozumiałe dla ludzi z poza branży. Natomiast trzeba przyznać, że kiedyś było bardzo popularne zarówno w Polsce jak i na zachodzie.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  • Justyna Ołowniuk
   Marzec 05, 2014

   To prawda :) to samo słowo każdy rozumie inaczej ;) nawet u nas w biznesie MLM zmieniono nazwę :) nie mówi już się sponsor, ale partner biznesowy :) Dziękuję Danielu za cenną wiedzę.:)

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
 4. Daniel Kubach
  Marzec 06, 2014

  Proszę bardzo ;-) Partner biznesowy, manager, Upline, brzmi zupełnie inaczej. Ludzie z poza branży boją się słów sponsor, MLM, struktura. Nie używając ich zwiększymy swoją skuteczność.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 5. Josef Lukoschek
  Marzec 09, 2014

  Dobrze napisany artykul, zwlaszcza wyszczegolnione pozytywne zaleznosci MLM, w sferze przyszlosciowej, ale nie tylko.Zgadzam sie takze z opiniami ze nie rozprzestrzenione sa nalezyte informacje co do pojec i zakresu dzialalnosci sprzedazy bezposredniej.Tak naprawde to nie wiem ile osob czyta czolowe pozycje w tym zakresie i jest to propagowane.Kraza mgliste i raczej negatywne opinie o systemie sprzedazy , ludzie nie sa zorientowani w czym rzecz.Potocznie wszystko kojarzy sie z piramida finansowa i nie zrozumieniem dlaczego sa jednostki , ktore osiagnely sukces..Dlatego, ze sukcesu nie osiaga sie w 5 minut…nawet samo zalaczenie komputera i wprowadzenie go na wlasciwa opcje pracy..tez wymaga czasu..a wiec jest to szczegolny rodzaj pracy, rzeklbym swoisty w sobie.Lecz co w tym jest wyjatkowe..wyjatkowe jest jesli od samego poczatku jest tak jak powinno byc:i zostaniesz nalezycie WPROWADZONY…wiesz co to oznacza??dobra i solidna przyszlosc.Wlasciwie zamiast slowo Sponsor, powinno byc Opiekun..Wychowawca, Prowadzacy..Ciesze sie ze sa poruszane takie tematy i jest co czytac i o czym dyskutowac..Takze wyjasniane aspektowo brzmienie pewnych nazewnictw.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 6. Josef Lukoschek
  Lipiec 30, 2014

  Oj gdzie szukac??moze nie tyle diamentow, co naprawde rzeczywistych talentow..biznesowych.Szukanie wiaze sie nie tylko z informacjami o prawdopodobienstwie i przypuszczalnosci wystepowania.W przypadku ludzkim w gre wchodza tez inne uwarunkowania.Tomek Nawrot pisze w swoich wypowiedziach ze takim czynnikiem ktory wyzwala wystepowanie diamentu biznesowego jest kryzys i ciezka sytuacja, ze ludzie doprowadzeni do desperacji wykonuja dzialanie bardzo szalencze ale tak trafnie strzelone w dziesiatke tej niszy ktora na rynku znajduja..ze staja sie szybko dostrzegalni , osiagaja sukces i czesto sa pierwszymi i prawdziwymi prekursorami jakiegos trendu.Czy w takiej pozycji obecnego czasu w jakim Ty sie znajdujesz, masz szanse na sukces??Mysle ze tak, wciaz przeciez rodza sie nowe talenty, swiat nie stoi w miejscu.To ruch, konkurencja, rywalizacja i ciagle parcie w przod.Ale , jedno jest wazne, na sukces trzeba pracowac, slomiany zapal nie przyniesie dlugotrwalego i stalego dochodu pasywnego, zablysnie bowiem tylko krotko a inni Cie przescigna.Wiec wytrwalosc tu wazna, pracowitosc i wciaz na nowo budowana kreatywnosc..Tak jest z tym szukaniem diamentu..a wlasciwie czasem jego oszlifowaniem..czyli pieknie iskrzacym sie gama barw rozwojem osobistym..

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Twój komentarz

Eight&Eight
Top ↑
 

Tylko zalogowani użytkownicy mają prawo do głosowania